Skip to content

DECENTNÍ DECENTRÁLNÍ VĚTRÁNÍ

TÉMĚŘ NEVIDITELNÝ & TICHÝ

Při planování a instalaci je decentrální větrání přesvědčivé pro svoji jednoduchost a flexibilitu. Pokud se však vyskytne požadavek na integraci do zdi, musíte si poradit s venkovními ukončeními na fasádé a také umístěním krytu v interiéru. Není tomu tak? Ne nezbytně. Systém iV14-Zero Nordic Connect byl vyvinut tak, aby splňoval zvláštní požadavky na optimální vzhled a byl diskrétně zabudován jak do interiéru domova, tak do fasády domu. Kombinuje se v něm bezdrátové ovládání inVENTer Connect a vysoká akustická izolace, nepřetržitý provoz automaticky zajišťuje účinnou ochranu proti vlhkosti a zdravé vnitřní klima.

Lícující se zdí a decentní: kryty pro interiér či exteriér téměř neviditelně splývají se vzhledem svého okolí.

Patentovaná akustická izolace s Inventin® mění přístroj iV14-Zero na akusticky-izolační větrací přístroj a minimalizuje vnější hluk i vlastní.

psst

BEZDRÁTOVÉ & EFEKTIVNÍ

Bezdrátová řídicí platforma inVENTer Connect zajištuje díky integrovanému čidlu teploty a CO2 plně automatické větrání. Jak by to mělo fungovat? Senzory a ventilátory si bezdrátově vyměňují informace a samočinně přizpůsobují objem průtoku vzduchu klimatickým podmínkám v místnosti. Mimo to lze provoz větracích přístrojů přizpůsobit individuálním požadavkům na větrání, jako je doba spánku nebo vstávání, tomuto účelu se používají profily větrání specifické pro danou místnost. Bonus: Díky účinnosti rekuperace tepla 87 % je přístroj iV14-Zero mimořádně energeticky účinný a šetří náklady na vytápění.

lachende frau hat eine idee

Pomocí bezplatné aplikace „inVENTer Mobile“ lze ventilátory a senzory pohodlně ovládat přes Bluetooth i z gauče.

Integrovaný keramický tepelný výměník předává až 87 % tepla z odpadního vzduchu přiváděnému čerstvému vzduchu, čímž šetří cennou energii na vytápění.

VNITŘNÍ KRYT JE ZAPUŠTĚNÝ VE ZDI

TÉMĚŘ NEVIDITELNÉ VYÚSTĚNÍ

Rychlý kontakt
close slider


    Srdečně vás vítáme u inVENTeru

    Po-Pá: 07:30 – 15:30