Nahoru

inVENTer - das Original

inVENTer se svojí dlouholetou tradicí byl prvním, kdo přišel na trh s decentrálním větracím systémem.

inVENTer – větrací přístroje a jejich základní myšlenka vychází z geniální vynalézavosti Petra Mosera, zakladatele společnosti inVENTer GmbH. Právě on hledal alternativu k tehdy běžně používanému hliníkovému tepelnému výměníku a začal experimentovat s keramikou. Keramika disponuje velmi vysokou tepelnou kapacitou. Tělo výměníku se skládá z 80 % ze vzduchu a pouze z 20 % z keramiky. Proto lze dosáhnout vysoké propustnosti vzduchu při velkém množství uspořeného tepla s vynaložením malého technického úsilí. Díky své optimální propustnosti vzduchu a zároveň vysoké kapacitě zpětného zisku tepla se keramický výměník stal srdcem všech větracích přístrojů značky inVENTer.

Tichý jako šepot, inovativní a geniálně jednoduchý… I když prošel velkým vývojem, jedno stále zůstává zachováno: naše snaha o kvalitu, inovaci a výjimečný servis.

 

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977, SVT6980, SVT8405, SVT9472, SVT9473

Více o dotacích