Nahoru

inVENTer - jednoduše geniální větrání

Věřte originálu – princip inVENTer

  • originál od roku 1999

Decentrální větrací systém inVENTer je produkován již řadu let, za kterou se velice osvědčil u řady obchodních partnerů a dodavatelů. Naše požadavky na vysokou kvalitu společně s pravidelnými testy udržují stále vysoký standard a jdou ruku v ruce s novým vývojem.

 

  • inovace

Akusticky nepostřehnutelné větrací systémy inVENTer s atraktivním designem umožňují výměnu vzduchu a tím předcházejí vzniku plísní a kumulaci bakterií uvnitř budov. Naše letité zkušenosti s výrobou a vývojem jsou znatelné v efektivitě výrobku a jednoduchosti montáže a stále přináší další inovační prvky decentrálního větracího systému se zpětným ziskem tepla pro vaše domovy, který dosahuje až 91 %.

 

  • tichý provoz

Vysoce výkonné reverzní ventilátory zaručují pravidelnou výměnu vzduchu při zanedbatelném hluku. Vnitřní kryty našeho větracího systému lze navíc doplnit akustickými sety na snížení hlučnosti. Díky novým ovládacím technologiím je možné větrací systém na určitou dobu pozastavit, například v ložnici při usínání.

 

 

  • vysoká neprůzvučnost

Větrací systém inVENTer zaručuje pravidelný přísun čerstvého vzduchu a přitom poskytuje ochranu před vnějším hlukem. Ve vnitřních prostorách dochází ke kontrolovanému větrání, i přestože okna mohou zůstat zavřená. Také při zvýšené potřebě zvukové izolace, například v blízkosti nádraží, rušných ulic a podobně, disponuje inVENTer dalšími doplňky, zvyšující zvukovou nepropustnost.

 

  • opticky promyšlené

Sami si můžete zvolit tvar, barvu a design vašich větracích jednotek inVENTer. Pro vnitřní prostory máme k dispozici dva různé typy vnitřních krytů. Od kompaktního velice úzkého hranatého krytu až ke kruhovému prakticky uzavíratelnému krytu. Venkovní kryt lze upravit do jakékoliv barvy RAL nebo zcela skrýt v zateplení pomocí typu Corner.

 

  • vysoce hygienický

Právě kvůli správné výměně vzduchu je větrací systém inVENTer velice oblíbený. Nejenže odvádí z vnitřních prostor vydýchaný vzduch obsahující zdraví škodlivé bakterie a spóry hub, ale také přivádí čerstvý vzduchu, který je zbavený prachu a pylu díky integrovaným filtrům. Reverzní provoz ventilátorů a absence potrubních rozvodů také výrazně eliminují vznik organického znečištění ve větracím systému.

 

Vyplňte formulář

 

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977

Více o dotacích