Nahoru

Naší významní obchodní partneři

 

Atrium s.r.o.

Dřevostavby stavím už více než 25 let, májí za sebou téměř tisíc úspěšných staveb i spokojených majitelů. Dokáží postavit i pro Vás moderní domy na klíč - Váš dům snů.

     
 

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Jeden ze základních předpokladů úspěchu společnosti MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY a Vašeho spokojeného bydlení v jejich typových domech spočívá v použití těch nejkvalitnějších materiálů.

     
 

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

Postaveno přes 200 domů. Kvalitní česká firma s historií.

     
 

DMK system s.r.o.

DMK je ucelený certifikovaný stavební systém pro kvalitní dřevostavbu.

     
 

Imesta spol. s r.o.

Výrobce STAVEBNÍ CHEMIE, profesionální SANACE VLHKÉHO ZDIVA.

Barvy pro stavební aplikace, silikonové prostředky pro ochranu staveb, stěrkové hmoty, injektážní mikroemulzní prostředky.

     
 

WITTNER HAUS spol. s r.o.

Realizací dřevostaveb se zabívají od roku 2005, proto Vám zaručují odbornost a profesionální přístup.

     
Haas  

Haas Fertigbau s r.o.

Haas je rodinný podnik, působící v oboru montovaných staveb. Již více než 40 let rojektuje, vyrábí a realizuje vyšší segment rodinných domů.

     
 

Hobbytec CZ s.r.o.

Dodávájí jak zakázkové produkty na míru zejména rodinné domy, dřevostavby, přístřešky, zimní zahrady, garáže, pergoly, a další), tak i "krabicové" hotové produkty světových výrobků. Zakázkové produkty dodávájí včetně montáže na klíč po celé České i Slovenské republice, Německa a Rakouska. V rámci ČR zajišťujejí přípravné i dokončovací stavební práce. 

     
Wolf Haus  

WOLF SYSTEM spol. s r.o.

Společnost WOLF SYSTEM byla založena před více než 50 lety a působí v oblasti stavebnictví v evropském i celosvětovém měřítku. Ročně postaví koncern WOLF SYSTEM až 700 rodinných domů, stále pracuje na inovacích a vylepšení svých systémů. Protože: Velmi dobrý je jen ten, kdo je stále lepší.

     
 

Jaroslav Mlčoch

Je specialistou na moderní výstavbu energeticky úsporných a  nízkoenergetických dřevostaveb. Rodinná firma byla založena v roce 2009. Tým pěti lidí do dnešní doby realizoval v průběhu 8 let 36 moderních dřevostaveb pro spokojené bydlení svých klientů.

     
 

NESbau nízkoenergetické stavby s.r.o.

Plná občianska vybavenosť, moderná architektúra i ideálne podmienky pre relax, šport a rodinný život, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na príjemné bývanie a naozajstný domov – to všetko ponúkajú naše rodinné domy.

     
 

VO DOMY s.r.o.

Firma VO DOMY, s.r.o. je malá rodinná firma. Svojí velikost nevnímá jako handicap, ale spíše jako výhodu. Umožňuje jí to lepší přizpůsobení potřebách jejich klientů a nevzniká neosobní vztah, kdy by byl klient jen dalším číslem.

     

 

Freedomky s.r.o.

Milují dřevo a poctivé řemeslo. Rozumí dřevu a ctí jeho unikátní vlastnosti. Oslovují ty nejlepší řemeslníky, kteří to s tímto přírodním materiálem skutečně umí. Pečlivě vybírají všechny technologie a postupy, aby Freedomek dřevem voněl a byl řemeslně dokonalý. Freedomek je více než z 92 procent ze skutečného dřeva. 

     
 

MIBAG sanácie spol. s r.o.

Či už škoda po požiari alebo vode – spoločnosť mibag je privolávaná vtedy, keď sa niečo stane. Nemusí to zakaždým byť veľká katastrofa. Ale môže byť. Pretože spoločnosť Mibag je pripravená a vyzbrojená. Ako líder na rakúskom trhu, s pobočkami v Nemecku, Česku a na Slovensku, je spoločnosť mibag medzičasom zastúpená v 24 lokalitách a disponuje tak potrebnými technickými a predovšetkým personálnymi zdrojmi, aby sa mohla „porátať“ so sanáciou každej jednej škody.

     
 

MS HAUS, s.r.o.

Společnost MS HAUS je dlouholetým dodavatelem kvalitních a cenově dostupných rodinných domů na českém trhu. V jejich nabídce najdete nepřeberné množství rodinných domů co do velikosti, tak i typu domu. Naleznete zde mnoho variant rodinných domů typu bungalov, venkovské domy se sedlovou střechou, ale i moderní domy s plochou střechou vhodné zvláště pro městské zástavby.

     
 

2V s.r.o.

Nabízí stavbu nízkoenergetických i pasivních rodinných domků, zahradních domků, chat a dalších dřevostaveb staveb pomocí technologie SIP, případně trámových kcí, kdy na vnitřní pláštění v obou případech používají Fermacell Staví stavby na klíč, hrubé stavby nebo uzavřené stavby.

     
 

 

DINEX, spol. s r.o.

Rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí v drevospracujúcom priemysle na slovenskom aj zahraničnom trhu už od roku 2000. Činnosť spoločnosti je rozdelená do dvoch výrobných programov. Prvý sa venuje výrobe exkluzívneho nábytku a dverí z masívneho dreva i laminovaného nábytku.Druhý je zameraný na výrobu a výstavbu energeticky úsporných montovaných drevostavieb doma aj v zahraničí.

     
 

RS-PROFI, s.r.o.

Rekuperácia a vetranie - návrh, predaj, montáž.ž

     
 

INFRACLIMA s.r.o.

Vývoj, konstrukce, výroba, projekce a montáž alternativních zdrojů energie, energeticky úsporná řešení udržování celoroční tepelné pohody v budovách.

     
 

Timpex spol. s r.o.

Automatická regulace hoření zajišťuje optimální průběh hoření v topeništi krbu nebo kamen. Zařízení reguluje přívod vzduchu do topeniště v závislosti na teplotě spalin. Tímto se dociluje maximální využití energie z paliva a současně neuniká přebytečná energie do komínu.

     
 

Maxeco s.r.o. 

Moderní podlahové vytápění, které funguje na principu sálání stejně jako slunce. Rovnoměrně ohřívá plochy a předměty v místnosti a přináší mnohem lepší pocit tepelné pohody, než který jste dosud poznali. Je vhodné pro rodinné domy, byty i průmyslové a komerční prostory.

     
 

Protronix s.r.o.

Provádějí zakázkový vývoj a výrobu průmyslové elektroniky, regulace a řízení šité na míru, jednoduchá a promyšlená řešení s intuitivním a uživatelsky příjemným ovládáním a s velmi dobrým poměrem cena výkon.

Dále vyrábí čidla kvality vnitřního vzduchu, čidla oxidu uhličitého (CO2), relativní vlhkosti, záznamníky oxidu uhličitého (CO2) a amoniaku (NH3), řídící jednotky pro efektivní řízení ventilačních a rekuperačních jednotek, regulátory teploty pro vzduchotechniku, regulátory teploty pro sauny, infra-kabiny, regulátory pro solární ohřev a podobně.

     
 

Cech topenářů a instalatérů

Jsme partnery cechu topenářů a instalatérů. Cech topenářů a instalatérů České republiky, o.s., autorizované společenstvo je otevřenou pouze kvalitním firmám a zodpvědným živnostníkům.

     
 

ASOCIACE ENERGETICKÝCH SPECIALISTŮ, z.s.

Jsme partnery asociace energetických specialistů. Asociace energetických specialistů, z.s. je nezávislou neziskovou organizací sdružující energetické specialisty, kteří jsou zapsání pod Ministerstvem průmyslu a obchodu.

 

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977, SVT6980, SVT8405, SVT9472, SVT9473

Více o dotacích