Nahoru

Odtahové ventilátory

Asi každý zná situaci, kdy se po velmi horké sprše vytvoří v koupelně pára, která posléze zkondenzuje. Zapařená koupelna není nic příjemného a vzniklý kondenzát bývá zdrojem plísní. To samé platí i o toaletách či kuchyních, kde naopak může přetrvávat nepříjemný zápach. Tyto problémy řeší naše odtahové ventilátory.

Co jsou odtahové ventilátory?

Jedná se o zařízení odsávající vzduch z místnosti. Tím zabraňují, aby se v těchto místnostech usazovala pára či zápach (záleží na místě použití). Odtahové ventilátory zajišťují, že je vzduch v těchto místnostech dýchatelný a příjemný. Naše odtahové ventilátory mají možnost spínání s časovým doběhem nebo pomocí hygrostatu reagují na zvýšení vzdušné vlhkosti.

Odtahové ventilátory iCON, Avio, AC60 nebo Pulsar

Naše společnost nabízí odtahové ventilátory značky iCON, Avio, AC60 a Pulsar.  U typu iCON mohou být zapuštěné do zdi či stropu, takže nikterak nenaruší vzhled vaší koupelny. Odtahové ventilátory AC60 lze nainstalovat i do větracích šachet (stoupaček) v panelových domech. Odtahové venitlátory Pulsar jsou vybaveny vlhkostním a světelným čidlem, klasický Pulsar lze navíc nastavit pomocí mobilní aplikace. Odtahový ventilátor Avio je opatřený časovým doběhem. Všechny ventilátory jsou vhodné i pro velmi malé prostory a mají moderní design. Naše odtahové ventilátory nejsou energeticky náročné, jejich příkon je velice malý. Tyto přístroje standardně obsahují ventilátor jako takový, ( u typů AVIO, Pulsar  nebo iCON  lze dokoupit také stavební průchodku, klapku a venkovní kryt nebo stavební prvky vhodné pro novostavby.)

V našem e-shopu najdete odtahové ventilátory pro každý druh objektu. Jiné odtahové ventilátory jsou vhodné na toaletu, jiné doporučujeme do koupelny a kuchyně. V naší nabídce si však jistě vyberete, případně vám rádi poradíme s výběrem vhodného odtahového ventilátoru pro vaši domácnost. Potřebujete pomoradit s výběrem? Kontaktujte nás!

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977

Více o dotacích