Nahoru

Odvětrávací systémy

Odvětrávací systém umožňuje kontrolovaný přívod vzduchu pro decentrální odtahový systém bez zpětného zisku tepla dle normy DIN 18017-3 respektive dle normy DIN1946-6 vztahující se k bytovým jednotkám. U ALD se jedná o vyústění pro řízený přívod venkovního vzduchu bez ventilátoru nebo ovládání, které je k dispozici ve dvou různých verzích.

Systémy ALD nabízíme ve dvou variantách. První varianta je systém aV100 ALD s jednoduchou umělohmotnou mřížkou, druhou variantou je o systém aV100 ALD Plus,tato varianta se skládá z venkovních krytů aV100, který si můžete vybrat v bílé, šedé nebo Nord barvě, lze také za příplatek objednat jakoukoli barvu RAL.

ALD se sestává z malého otvoru ø 115 mm, který je kompaktní s izolovaným vnitřním krytem s vysokou ochrannou proti hluku a postupnou regulací přívodu vzduchu, stejně jako filtrační kazetou s protivětrnou zábranou (prachový filtr je součástí této sestavy, pylový filtr lze volitelně dokoupit). Lze vybavit také speciálním filtrem F7. Tento systém je kompatibilní s instalačním blokem D120 pro jednodušší instalaci do novostaveb.

Tento odvětrávací systém doporučujeme užívat v kombici odtahového ventilátoru řady AC60.

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977

Více o dotacích