Nahoru

Větrací systémy se zpětným ziskem tepla

iV14R
iV14R

Větrací jednotka určená pro stavby i rekonstrukce se zpětným ziskem tepla, obsahující průchodku o délce 650 mm, vnitřní kryt Classic nebo Flair z plastu včetně prachového filtru a venkovní kryt v nerezové úpravě.

iV14R-Corner
iV14R-Corner

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla vhodná pro montáž do špalety okna, obsahující průchodku o délce 495 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu včetně prachového filtru a venkovní mřížku v bílé nebo šedé barvě.

iV14R-Ohio
iV14R-Ohio

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla, určená pro domy s velmi úzkými zdmi od 160 mm, obsahující průchodku o délce 450 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu, včetně prachového filtru a venkovní kryt Ohio v šedé komaxitové úpravě RAL 9006.

iV14R-Sylt
iV14R-Sylt

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla, určena pro prostory částečně nebo zcela pod povrchem, obsahující kruhový vnitřní kryt Classic nebo Flair včetně prachového filtru, potrubní koleno a venkovní mřížku.

iV-Smart
iV-Smart

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla pro malé pokoje, obsahující průchodku o délce 495 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu včetně prachového filtru a včetně venkovní kryt v nerezové úpravě.

iV-Smart Corner
iV-Smart Corner

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla, určená pro malé pokoje, umístění jednotky ve špaletě okna, obsahující průchodku o délce 495 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu, včetně prachového filtru a venkovní mřížku v bílé nebo šedé barvě.

 

iV-Smart Ohio
iV-Smart Ohio

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla, určená pro domy s velmi úzkými zdmi od 160 mm, obsahující průchodku o délce 495 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu včetně prachového filtru a venkovní kryt Ohio v šedé komaxitové úpravě RAL 9006.

iV14V
iV14V

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla, určená pro byty a rodinné domy, obsahující průchodku o délce 450 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu včetně prachového filtru a venkovní kryt v bílé, šedé nebo Nord barvě.

iV14V-Corner
iV14V-Corner

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla vhodná pro montáž do špalety okna, obsahující průchodku o délce 450 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu včetně prachového filtru a venkovní mřížku v bílé nebo šedé barvě.

iV14V-Ohio
iV14V-Ohio

Větrací jednotka se zpětným ziskem tepla, určená pro domy s velmi úzkými zdmi od 150 mm, obsahující průchodku o délce 450 mm, vnitřní kryt typu Classic nebo Flair z plastu včetně prachového filtru a venkovní kryt Ohio v šedé komaxitové úpravě RAL 9006.

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977

Více o dotacích