Nahoru

Základní pojmy - inVENTron

inVENTron® – technologie zajišťující komfortní větrání budoucnosti

Oddělení pro vývoj a výzkum firmy inVENTer aplikoval své poznatky na základě aerodynamiky a proudění vzduchu do vývoje optimalizátoru průtoku vzduchu inVENTronu. Nová technologie inVENTron zasazuje reverzní ventilátor Xenion mezi dva usměrňovače. Tyto usměrňovače umožňují vzduchovému víru, který vzniká při chodu ventilátoru, vtažení vzduchu i do míst za středem ventilátoru. Usměrňovač zajišťuje požadované proudění vzduchu i po změně otáček ventilátoru. inVENTron je koncipován jako dvojitý usměrňovač vzduchu, který eliminuje proudění vzduchu. Ve vývoji byl dán důraz především na specifické požadavky módu nasávání a odtahu – takzvaný princip push / pull. Tímto jsme stanovili milník ve výzkumu a vývoji decentrálních větracích systémů. Technologie inVENTron je patentovaná.

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977, SVT6980, SVT8405, SVT9472, SVT9473

Více o dotacích