Nahoru

Základní pojmy - Xenion a Xenion EFP

Xenion® a Xenion® EFP – ventilátor nové generace
 
Ventilátory Xenion® a Xenion® EFP jsou moderní ventilátory, dlouhodobě vyvíjené speciálně pro decentrální větrací systémy. Kombinují poznatky z leteckého inženýrství a mechaniky tekutin. V Xenionu je spojený optimální výkon až do 58 m3/h a u Xenion EFP až do 90 m3/h a téměř neslyšitelný chod ventilátoru. Právě dvoustupňové automatické přepínání dělá tento reverzní ventilátor obzvláště tichým i v přechodových fázích. Ventilátor pracuje extrémně tiše, i při maximálním výkonu je jeho hlučnost například u přístroje iV14-Zero nižší než 30 dB. Sofistikovaná geometrie lopatek ventilátoru zaručuje rovnoměrný přívod a odvod vzduchu a jejich uspořádání zabraňuje přímému průchodu zvuku zvenčí. Součástí ventilátoru je integrovaný snímač teploty bránící ochlazení interiéru v zimě. Inteligentní stabilizátor navíc zaručuje tichý chod i při silných větrných poryvech.

ZDARMA PRO KLIENTY

Provádíme nezávislé návrhy na umístění větracích jednotek, vyhotovujeme cenové kalkulace a výpočty průtoku objemu vzduchu.

Vyplňte formulář

nová zelená úsporám

Naše produkty jsou registrovány ve státním dotačním programu NZÚ-SVT6975, SVT6976, SVT6977, SVT6980, SVT8405, SVT9472, SVT9473

Více o dotacích