Nabízíme větrací přístroj iV-Office 4v1 obsahující 2 větrací přístroje iV-Office, dále regulátor sMove a senzor CO2

Pracujte na čerstvém vzduchu

Přísun svěžího vzduchu zajistí výkonný větrací přístroj iV-Office. Tento přístroj je vybavený optimalizovaným ventilátorem Xenion® EFP (Enhanced Fan Power = vylepšený výkon ventilátoru) se zvýšenou rychlostí otáček zajišťuje plus výkon, který znamená objem průtoku vzduchu až do 90 m³/h. Současně tento ventilátor splňuje vysoké požadavky normy S2 EN 13141-8.

Speciální akustická ochrana z Inventinu® u přístroje iV-Office zaručuje výjimečně tichý chod a provozní hlučností od pouhých 20 dB(A). Akustická izolace navíc poskytuje ochranu proti vniku hluku z venkovních prostorů, a to v hodnotě do 52 dB(A).

Velký integrovaný keramický výměník s voštinovou konstrukcí umožňuje přístroje iV-Office zpětný zisk tepla až 88 % (na základě normy EN 13141-8). Ve spojení s nízkou spotřebou elektrické energie na provoz maximálně 5 W je tento přístroj zařazen do energetické třídy A+/A.

Právě tento jedinečný větrací přístroj nabízí nyní firma A-INVENT s.r.o. v akci 4v1 v setu jsou dva kusy iV-Office společně s regulátorem sMove a senzorem CO2 za bezkonkurenční akční cenu 46 010,- Kč bez DPH.

Recommended Posts