Skip to content

PYLOVÁ SEZÓNA V PLNÉM PROUDU

Pylová sezóna trvá od jara do podzimu. Velká část populace trpí na pyly. Pro mnoho alergiků je proto to období spojené se sníženou kvalitou života a obtěžujícími příznaky. Rýma, pálení očí a neustálý kašel jsou stálými společníky každodenního života. 

Pokud je diagnostikována pylová alergie, neni to konec světa. Se správnými léky můžete dostat příznaky pod kontrolu. 

Sooučastí strategie je ale také vhodná strava, pravidelný úklid pokojů a výměna oblečení. A v neposlední řadě: Alfou a omegou pylové alergie je správné větrání. V pylové sezóně má smysl větrat pouze ráno a večer nebo v noci.

V ideálním případě přebírá správně větrání decentrální větrací systém inVENTer. Větrací jednotky inVENTer jsou již standardně vybaveny výkonným prachovým filtrem G4 (ISO-COARSE 60%), kreý již filtrije hrubý pyl a prach z květů. Kdo potřebuje ještě větší ochranu, může použít specialní pylový filtr F(ISO-COARSE 75%, ktery zabraňuje pronikání pylu, spor a pylu do interiéru.

Větrací systém inVENTer s různými vysoce výkonnými filtry nejen automaticky zajišťují dobrý a čistý vzduch ale také šetří cennou energii na vytápění díky zpětnému zisku tepla a zabraňují vzniku plísní a vysoké vlhkosti.

Probudily ve Vás tyto informace zájem? Kontaktujte nás. 

Rychlý kontakt
close slider

    Srdečně vás vítáme u inVENTeru


    Po-Pá: 07:30 – 15:30