Rozšíření produktové rodiny značky inVENTer

Od srpna roku 2020 se rozrostla produktová řada inVENTer o další dva typy plus výkonnostních větracích přístrojů určených pro větrání velkých komerčních prostorů jako jsou mateřské školky, kanceláře, školící prostory, prodejny, fitness nebo knihovny. Jedná se o nové přístroje iV-Office a iV14-MaxAir.

Oba dva přístroje jsou vybaveny optimalizovaným ventilátorem Xenion® EFP (Enhanced Fan Power = vylepšený výkon ventilátoru) se zvýšenou rychlostí otáček zajišťuje plus výkon, který znamená u těchto přístrojů objem průtoku vzduchu až do 90 m³/h. Současně tento ventilátor splňuje vysoké požadavky normy S2 EN 13141-8

Speciální akustická ochrana z Inventinu® u přístroje iV-Office zaručuje výjimečně tichý chod a provozní hlučností od pouhých 20 dB(A). Akustická izolace navíc poskytuje ochranu proti vniku hluku z venkovních prostorů, a to v hodnotě do 52 dB(A).

Velký integrovaný keramický výměník s voštinovou konstrukcí umožňuje, jak u přístroje iV-Office, tak u přístroje iV14-MaxAir zpětný zisk tepla až  88 %  (na základě normy EN 13141-8). Ve spojení s nízkou spotřebou elektrické energie na provoz maximálně 5 W jsou oba tyto přístroje zařazeny do energetické třídy A+/A.

Instalace decentrálních větracích přístrojů pro velké prostory je jednoduchá a rychlá a lze je bez problémů umístit jak do novostaveb, tak do stávajících budov, třeba v rámci sanace. Tyto přístroje pracují celoročně bez problémů i při velice nízkých teplotách
-20 °C nezamrzají, a to bez nutnosti dohřevu.

Samozřejmě také pro tyto přístroje platí, jako pro všechny ostatní výrobky značky inVENTer, 5-ti letá záruční doba na veškeré elektronické komponenty a navíc 30-ti letá záruční doba na keramický výměník.

Podklady jako je technicky list, návod atd. se v nejbližší době (po jejich přeložení do češtiny) objeví na našich webových stránkách. Nalezete je na podstránkách PRODUKTY.

Recommended Posts